Osmaniye Mah. Zafer Sok. No:8 Gemlik/Bursa
0532 012 92 08

Biz Kimiz?

Tanıtımı gerçekleştirildiği andan itibaren tüm Türkiye’de büyük ilgi ve heyecanla karşılanan, dünyada ses getiren TOGG’un, Bursa Gemlik’teki üretim tesisi törenle başlatıldı. Bütün dünyanın gözü artık Gemlikte.

Gemlik nakliyat şirketi, ofis ve ev taşıma işlerinizde organizeli iş yapar. Taşıma gününden önce ekspertiz ev veya iş yerinizi inceler. Sizlerle anlaşma yapılan şartlara uyarak sözleşmede belirtilen gün ve saatte adreste olur. Taşıma günü ambalaj malzemesi, uygun boyutta aracı, yeterli elemanı ve binanıza kurulabilen taşıma asansörüyle adresinizde olur. Tedbiri elden bırakmayan firmamız uzman ve profesyonel kadrolarla devamlı işinizin takibini yapar. Gemlik evden eve nakliyat firması ile evden ev nakliyat ve şehirler arası parça eşya taşıma işleriniz uygun rakamlarla kaliteli olarak yapılır.

Şimdi herkesin ortak derdi olan, sorunsuz ev taşıma ve parça eşya nakliyesi nasıl yapılır sorusuna cevap arayalım. Ama iyi bir taşıma yapmak için gerekli kriterlerin uygun olması’da şarttır. Bursa Gemlik nakliyat şirketleri içinde tanınmış ve referansları olan ev taşıma firmaları arasında araştırma yaparak, en iyi ve kaliteli evden eve nakliyat firmasını seçmek şarttır.

Artık Gemlik nakliyat firmaları arasında asansörlü ve sigortalı ev taşıma hizmetini garantili şekilde sunan, Gemlik evden eve taşımacılık şirketiniz var. Sizinle Gemlik’in ve Türkiye’nin her yerinde ev taşıyoruz. Gemlik evden eve nakliyat şirketleri içinde en iyi asansörlü evden eve taşıma firmanız var. Gemlik nakliyat şirketimiz, şehirler arası evden eve nakliyat işleriniz en iyi ve bakımlı araçlarla taşıma hizmeti verir.

Gemlik’te asansörlü ev taşıma hizmeti almak için, Gemlik nakliyat şirketleri içinde en iyiyi ve en ucuzu size sunan profesyonel taşıma firmasını seçiniz. Gemlik nakliyat firması ile ev eşyalarınız sorunsuz şekilde asansörlü taşıma araçlarıyla yüksek katlara taşınır. İşimiz size sıfır sorunla garantili evden eve nakliye hizmetini uygun rakamlarla sunmaktır.