Osmaniye Mah. Zafer Sok. No:8 Gemlik/Bursa
0532 012 92 08

Gemlik Büro Taşıma

Gemlik Evden Eve Nakliyat’ın uzman kadrosu, paketlemelerin numaralandırılmasından sonra paketleme işlemini tamamlıyor ve bu numaralandırma sistemi yerine yeni adrese teslim ediliyor. Bu nedenle, karışıklık yoktur ve bürodaki görevlendirilmek için gereken süre önemli ölçüde azalır. Ofislerinde bilgisayar ve yazıcı gibi teknik cihazlar en hassas şekilde ambalajlanır ve zarar görmeden yeni adresinize gönderilir.

Mobilyaların emin ellerde. Büro Taşımacılığı tüm taşıma işlemlerini uzman personel aracılığıyla yürüten Gemlik Evden Eve Nakliyat, mobilyaların büroların taşınmasında büyük önem taşıdığından marangozluk personeline büyük önem vermektedir. Dolaplar ve ofis masaları taşıma sırasında yoğunlaştığından, bu elemanların doğru şekilde sökülmesi ve aynı taşıma yönünde tekrar monte edilmesi gerekir. Usta marangozlar bu işlemleri herhangi bir karışıklığa veya hasara izin vermeden büyük bir hızla ve başarılı bir şekilde gerçekleştirirler.

Bu durumda, birkaç parça birliğinin oluşturduğu eşyalar, taşıma biter bitmez zarif bir şekilde sökülmeli ve monte edilmelidir. Nakliye maliyetleri, taşınan malların uzaklığına ve ağırlığına bağlı olarak farklılık gösterir. Özet olarak, aynı noktalardan gerçekleştirilen taşımacılık hizmetlerinin emsalleri farklı olabilir.