Osmaniye Mah. Zafer Sok. No:8 Gemlik/Bursa
0532 012 92 08

Gemlik Ambalajlama

Gemlik Evden eve nakliyat ve taşımacılık sektörün de uzun yıllardan bu yana kaliteli, profesyonel ve modern nakliyat hizmetleri sunan şirketimiz, sınırlarını genişletmeye devam etmektedir. Gemlik Nakliyat ve Taşımacılık Firması ile eşyalarınız Bursa ilinden artık sadece Türkiye’ye değil tüm Dünya’ya kaliteli, modern ve sorunsuz bir şekil de taşınabilir hale getirilecektir.

Üst düzey ve Profesyonel Paketleme Hizmetleri: Firmamız ile eşyalarınızın Bursa il veya ilçelerinden Türkiye sınırları dışına yani yurtdışına taşınmasını istiyorsanız sunmuş olduğumuz üst düzey paketleme hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Firmamız ile eşyalarınızın paketleme hususun da en ince detayına kadar inilip, eşyalarınızın gideceği konuma kadar sorunsuz ve hasarsız taşınması hedeflenmektedir. Paketleme hizmetimize ait bir çok görüntüyü sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.

Birebir kendi araçlarımız ile kesintisiz Hizmetler: Firmamız ile yapacağınız uluslararası Evden eve nakliyat ve taşımacılık anlaşmalarınız doğrultusun da eşyalarınız alınacağı noktadan gideceği noktaya kadar Gemlik Nakliyat logosuna sahip evden eve nakliyat için özel dizayn edilmiş araçlar ile taşınmaktadır. Aracı şirketler ile hiç bir bağlantımız olmayıp sunmuş olduğumuz uluslararası Evden eve nakliyat hizmetlerini tamamen kendi firmamıza ait araç ve personeller ile gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde uluslararası Evden eve nakliyat sektörün de bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız firmamız genel yetkililerine ulaşmanız yeterli olacaktır.

Gemlik Evden eve Nakliyat sektörün de hizmet sağlayan tek firma olmamızdan ziyade işimizi layıkıyla yapmamız ve sorumluluklarımızın farkında olmamız bizi Evden eve nakliyat sektörün de Lider firma konumuna taşımaktadır.Ayrıcalıklı ve başarılı bir firma ile taşınmak tüm vatandaşlarımızın en büyük hakkı diye düşünüyoruz.Firmamız ile yapacağınız şehir içi, şehirler arası ve uluslararası Evden eve nakliyat anlaşmaları tamamen sözleşmeli bir şekil de gerçekleştirilmekte, her iki tarafında haklarının korunabilmesi adına resmiyete dökülmektedir. Sunacağımız profesyonel ve modern Evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalandıktan sonrasın da bizim daimi müşterimiz olacağınızın garantisini sunabiliriz.