Osmaniye Mah. Zafer Sok. No:8 Gemlik/Bursa
0532 012 92 08

Sigortalı Taşımacılık Nedir?

İşyerini ve evini taşıyacak insanları her zaman eşyalarının güvenliği açısından tedirgin olmaktadırlar. Taşınacak destinasyon aynı şehirde, şehirlerarası veya uluslararası olup olmaması tedirginlik seviyesini paralel olarak arttırmaktadır. Gemlik Nakliyat ile yapacağınız tüm nakliye işlerinizin sigorta kapsamında olduğunu hatırlatmak ve içinize su serpmek boynumuzun borcudur. Evden eve nakliyatın değişmez kuralları arasında olması gereken nakliyat sigortası tarafımızca koşulsuz yapılmaktadır, herhangi bir olumsuzluk dahilinde işinde uzman eksperler ne müşterimizi ne de bizi yarı yolda bırakmayacaktır. Nakliyat işinde 20 yıldır faaliyet gösteren firmamızın, her ne kadar bu zamana kadar ciddi bir olayla karşılaşmasak da sigortalı taşımacılığı mesafe ayırt etmeden tüm işlerimizde sürecin bir parçası olarak kullanmaktayız.

Deneyimli ekiplerimizle; Bursa’da evden eve nakliyat veya şehirlerarası nakliyat konusunda uzmanlığımızı uzun yıllardır kanıtlamaktayız. Sahip olduğunuz ekibin tecrübesi sigorta gereksinim ihtiyacı olmadığı düşündürse de sigortalı taşımacılık hem sizi hem de bizi koruma altına alarak sürecin pürüzsüz geçmesine yardımcı olacaktır. Zaman zaman nakliye şirketleri sigortalı taşımacılık yaptıklarını söyleyip sizi olumsuz bir sonuç karşınızda zor durumda bırakabilir.

Nakliyat işiniz olduğu zaman sigortalı taşımacılığı tercih etmeniz sizin için her zaman en iyisi olacaktır. Gemlik’de Evden eve, şehirlerarası nakliyat, uluslararası nakliyat veya ofis taşımacılığı hangisine ihtiyaç duyarsanız duyun Gemlik Nakliyat ailesi olarak birikim ve tecrübemizle yanınızda olmak isteriz.

Hemen Ara: 0532 012 92 08