Osmaniye Mah. Zafer Sok. No:8 Gemlik/Bursa
0532 012 92 08

Garantili Evden Eve Nakliyat

Paketleme, Evden Eve Nakliyat yaparken en sıkıcı ve zaman alan görevlerden biridir. Gemlik Evden eve nakliyat veya Şehirler arası Evdeneve Nakliyat Anahtar Teslim Seçeneğini Seçmediyseniz Sizin eşyalarınızı toplamanız gerekecektir. Bu görev, özellikle yeni evinize birçok şey getirmeyi düşünüyorsanız, sizden zaman ve çaba gerektirecektir.

Kıyafetlerinizi sadece kutu ve bantlarla paketleyebilseniz de, aynı zamanda cam mutfak eşyalarınızı paketlerken aynı olmayabilir. Bunlar, dikkat ve sizden planlama gerektiren kırılgan parçalardır. Bu görev zor olabilir, ancak her zaman yapılabilir. İşte nasıl:

Doğru paketleme malzemelerini kullandığınızdan emin olun.
Belirtildiği gibi, cam eşyalar kırılgandır. Nasıl kullandığınız ve paketlediğiniz konusunda dikkatli olmalısınız, çünkü gerekli paketleme yapılmazsa kırılacak ve parçalanacaktır. Bu, daha fazla masraf ve strese neden olabileceği için taşınırken kaçınmanız gereken bir şeydir. Züccaciye için en uygun paketleme malzemelerini kullanarak bu hedefe ulaşabilirsiniz. Yeni başlayanlar için, orta boy kutular, havlular ve ambalaj kağıtlarınız olmalıdır. Orta büyüklükteki kutuları hareket ettirmek kolaydır ve cam kaplarınızı kutuların içine yerleştirmeden önce havluları ve ambalaj kağıtlarını kullanabilirsiniz.

Önce kutuyu hazırla.
Kullanacağınız kutu, Evden Eve Nakliyat başarısında hayati bir rol oynar. Züccaciyenin durumuna katkıda bulunabilir. Hareketli kutularınızın buruşuk kağıt veya temiz kağıd ile doldurulmasının nedeni budur. Bu teknik, cam eşyaların taşıma sırasında hareket etmesini önleyen bir yastık oluşturacaktır. Bu, cam eşyalarınızı çizilmelere ve kırılmaya karşı korumanın basit ve ucuz bir yoludur.

Her bardak ayrı ayrı sarılmalıdır.
Her şeyi tek bir kutuya atabileceğiniz kıyafetlerinizi veya nevresimlerinizi paketlemekten farklı olarak, cam eşyalarınızı paketlemek aynı şekilde sağlıklı olmaz En ağır olanları kutunun altına yerleştirirken her bir bardağı temiz kağıda veya buruşuk kağıda sarmanız gerekir. Hafif camlar üstte olmalıdır, bu sayede taşıma sırasında çok fazla ağırlığa dayanmak zorunda kalmayacaklardır. Züccaciye eşyalarınız için kullanabileceğiniz birçok paketleme stratejisi vardır, bu nedenle ihtiyaçlarınız için uygun olanları seçtiğinizden emin olun.

Züccaciye eşyalarını doğru şekilde kutula.
Tüm cam eşyalarınızı farklı kağıt türleriyle sardıktan sonra, kutularınızı dikkatlice kapatın. Bunu, camın altındaki uçları katlayarak güzel bir sıkı paket oluşturmanıza yardımcı olacak şekilde yapabilirsiniz. Bu aşamada, mutfak kenarlarını hissetmemelisiniz. Cam Eşyalarınızın hala hissedebiliyorsanız, cam eşyalarınızı korumak için başka bir kağıt katmanı eklemeniz gerekebilir.

kutuların Hangi Odaya Ait Oldugunu Belirtin
Cam eşyalarınızı kutuların içine yerleştirdiğiniz anda paketleme işlemi bitmez; Aslında, bunların özenli ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için yapmanız gereken birkaç şey var. Züccaciye eşyalarınızı kutuların içine yerleştirirken, kutuların üzerine hangi odaya ait olduğunu yazmayı unutmayın kutuların dibinde yaptığınız gibi, daha fazla buruşuk kağıt veya gazete kağıdı yerleştirmek için kullanmalısınız. Mutfak Eşyalarınızı, kutunun içinde sabitlendiğinden emin olunuz ,sallanmayacak veya hareket etmeyecektir.

Hemen Ara: 0532 012 92 08